Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

„Zdrowy wolny od dymu tytoniowego styl życia”

5 listopada w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu „Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia”. Konkurs ma na celu zachęcać młodych ludzi do unikania używek zwłaszcza nikotyny, przekazywać informacje na temat szkodliwości palenia, w tym również biernego palenia. Naszą szkołę reprezentowali : Radosław Wójcik z klasy Ic gimnazjum, Margareta Żabicka i Justyna Cielma z klasy II LO. Uczniowie zdobyli wyróżnienie w konkursie.

Katarzyna Kapica

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies