Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Gminny Konkurs Ekologiczny- III miejsce dla Gimnazjum w Urzędowie

Od czerwca do września 2014r realizowane były w naszej szkole zadania w ramach Gminnego Konkursu Ekologicznego. Nasi uczniowie uczestniczyli w wycieczkach ekologicznych, ciekawych zajęciach poświęconych ochronie przyrody, licznych konkursach wewnątrzszkolnych. Przeprowadzona została również zbiórka surowców wtórnych, uczestniczyliśmy w akcji Sprzątania Świata. 20 października odbyło się podsumowanie konkursu. Nasze Gimnazjum zajęło w nim wysokie III miejsce.

Katarzyna Kapica

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies