Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Sprzątanie świata 2014

Tradycyjnie w trzeci weekend września przypada finał akcji Sprzątanie Świata. Po raz kolejny nasi uczniowie włączyli się do akcji porządkując ulice Urzędowa. Hasło tegorocznej akcji brzmiało „Turysto , szanuj środowisko”. 19 września uczniowie klas gimnazjalnych udali się na ulice naszej miejscowości. W kilkunastoosobowych grupach porządkowaliśmy Rynek, miejsca wokół pomników. Po zakończonej akcji udaliśmy się na Bęczyn, gdzie uczniowie klas I uczestniczyli w ognisku integracyjnym.

Katarzyna Kapica

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies