Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Z Urzędowa do stolicy!

          W dniu 23 września 2014 r. uczniowie z klas: piątych i szóstych szkoły podstawowej uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Celem wyjazdu była edukacja historyczna, kulturalna i integracja uczestników. Dzieci zwiedziły Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Brały udział w doświadczeniach i poznawały różne zjawiska, o których słyszały lub czytały w podręcznikach. Następnie zobaczyliśmy najważniejsze budynki użyteczności publicznej – Belweder, Pałac Prezydencki, ambasady, ministerstwa oraz wiele zabytków, np. na Starym Mieście zwiedziliśmy m.in. Katedrę św. Jana. Ostatnim punktem wycieczki był Stadion Narodowy. Wielu uczestników spełniło swoje marzenia oglądając ten obiekt. Dzieci zobaczyły m.in. płytę boiska, trybuny, loże, stanowiska dziennikarzy, szatnie, łazienki dla zawodników, sale konferencyjne.

          Wycieczka przysporzyła wielu wrażeń a wspomnienia z nią związane będą niejednokrotnie wracać podczas nauki szkolnej lub oglądania ważnych imprez sportowych.  

                                                                                                                                Anna Wnuk

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies