Strona główna

List Lubelskiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Rodzice, Drodzy Uczniowie,
Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy dla całej Społeczności Szkolnej nadszedł czas wytchnienia i zasłużonego odpoczynku. Mam nadzieję, że nadchodzące wakacje będą obfitować we wspaniałe chwile i staną się źródłem jak najlepszych wspomnień.
Kochani Uczniowie, przypominacie dziś zawodników, którzy szczęśliwie dobiegli do mety. Stają na podium, czekają na laury, pochwały, dyplomy. Liczył się każdy wysiłek, każda sekunda na trasie biegu i każdy osiągnął swój duży i mały sukces. Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy nadszedł czas wytchnienia. Życzę Wam, aby czas wakacyjnej radości był okazją do odpoczynku oraz do przeżycia wspaniałych przygód. Jednocześnie proszę, abyście w chwilach beztroskiego odprężenia byli czujni, uważni i przestrzegali zasad bezpieczeństwa.
Podziękowania za wysiłek, serce i odpowiedzialność w działaniach edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych kieruję do wszystkich Nauczycieli i Wychowawców. Doceniając Państwa codzienny trud i zaangażowanie, życzę udanego odpoczynku, abyście w nowym roku szkolnym powrócili do pracy z zapałem.
Dziękuję Rodzicom za kolejny rok współpracy ze szkołami i placówkami. Dzięki Państwa wsparciu i zaangażowaniu praca nauczycieli jest łatwiejsza i przynosi zamierzone rezultaty. Życzę wszystkim Rodzicom spokojnych, wolnych od trosk wakacji i radości ze swoich dzieci.
Wszystkim składam najserdeczniejsze życzenia wspaniałych i bezpiecznych wakacji, niezapomnianych przeżyć i wrażeń oraz radosnego oczekiwania na spotkanie w nowym roku szkolnym.

Z Pozdrowieniami
Lubelski Kurator Oświaty
Krzysztof Babisz

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies