Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Uroczystość zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Dnia 26 czerwca 2015 roku nauczyciele i uczniowie naszej szkoły wraz z zaproszonymi gośćmi przeżywali uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015. Podczas uroczystości wręczono Stypendia Wójta Gminy Urzędów oraz nagrody Uczeń i Uczennica z Klasą . Swoją obecnością zaszczycili nas p. Jan Woźniak – wójt Gminy Urzędów, p. Anna Grzebulska – Przewodnicząca Rady Rodziców.

Podsumowując miniony rok szkolny Pan Dyrektor Zbigniew Gawdzik podziękował nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły oraz uczniom, za czas wytężonej pracy, wysiłku życząc wielu sukcesów i radości. Osiągnięcia naszych uczniów najlepiej świadczą o tym, że był to czas dobrze wykorzystany.

W następnej kolejności głos zabrał Pan Jan Wożniak, który pogratulował i podziękował uczniom za sukcesy osiągnięte w ciągu roku szkolnego. Życzył, aby zbliżający się czas wakacji był czasem rozważnego odpoczynku, ale również czasem wykorzystanym dla indywidualnego rozwoju.

Po oficjalnych wystąpieniach rozpoczęło się wręczanie świadectw z wyróżnieniem, dyplomów i nagród dla tych, którzy w roku szkolnym 2014/2015 zaznaczyli swoją obecność w szkole. Świadectwa, dyplomy i nagrody wręczali Pan Dyrektor Zbigniew Gawdzik, Pan Jan Woźniak i Pani Anna Grzebulska .

Na zakończenie Pan Dyrektor życzył wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz powrotu do szkoły z radością i zapałem do dalszej pracy.

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies