Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Konkurs Comic Life

Rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy komiks w języku angielskim dla uczniów szkoły podstawowej. Jury obradowało w składzie: p. Marlena Michalec z Rady Rodziców, p. Max Kisielewski i organizator konkursu p. Małgorzata M. Solecka. Największą liczbę punktów zdobyła Magdalena Grzebulska, tuż za nią Jakub Klecha, a na ostatnim miejscu podium znalazła się Gabriela Padzińska – gratulujemy. Nagrodą za I miejsce był tablet LENOVO, karta SD oraz etui. Wyróżnienia otrzymali: Paulina Bijak, Marcel Ambrożkiewicz, Natalia Dwornikiewicz. W konkursie udział wzięli również Aneta Chudzicka, Mateusz Bijak i Kacper Skowron. Konkurs odbył się w ramach projektu Scenes from Urzędów in English. Projekt realizowany jest w ramach Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies