Strona główna

Czerwcowe zwycięstwo Aleksandry Surdackiej !!!!

„OBLICZA MAŁEJ OJCZYZNY” XV edycja konkursu wiedzy o Regionie Lubelskim pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublina , Marszałka Województwa Lubelskiego. Zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie oraz Oddział Miejski PTTK w Lublinie. Konkurs odbył się 10 czerwca 2015 roku. Trzy uczennice naszej szkoły : Natalia Dzikowska, Karolina Opoka i Aleksandra Dzikowska zaprezentowały swoją wiedzę w teście wiedzy o powiecie kraśnickim i województwie lubelskim. Uczestniczyły także w wycieczce po starówce lubelskiej. Sukces odniosła Aleksandra Surdacka która zajęła II miejsce w kategorii Gimnazja. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i uczestniczkom.

Opiekun Bożena Dąbrowska

 


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies