Strona główna

Uczniowie klasy VI A czytali przedszkolakom

26 maja 2015r. w ramach akcji społecznej „Mądra szkoła czyta dzieciom” uczniowie klasy VI A szkoły podstawowej odwiedzili Przedszkole Publiczne w Urzędowie. Podzieleni na grupy czytali swoim najmłodszym kolegom wybrane przez siebie pozycje literatury dziecięcej. Niektórzy z nich czytali swoim braciom lub siostrom. Grupę maluszków odwiedzili: Magdalena Grzebulska, Kamila Majewska, Natalia Popłońska, Patryk Gajewski, Dawid Dzikowski , Bartosz i Michał Skurscy. Średniaczkom czytali: Natalia Dwornikiewicz, Marta Żuber i Nikola Ciseł. Najwięcej chętnych było do grupy starszaków: Norbert Smoliński, Jakub Wieczorek, Szymon Grabowski, Jakub Wośkowski, Michał Ambrożkiewicz, Albert Grudziński i Piotr Sabeł. Przedszkolaki wysłuchały nie tylko popularnych opowieści takich, jak „Kot w butach”, ale taż tych mniej znanych np. „O borsuku samotniku”. Pomysłodawcą akcji była wychowawczyni Małgorzata M. Solecka.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka.


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies