Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Klasa VI A w Gminnej Bibliotece Publicznej w Urzędowie

21 maja w ramach akcji społecznej „Mądra szkoła czyta dzieciom” uczniowie klasy VI A odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną wwizyta w gminnej bibliotece Urzędowie. Celem lekcji było zapoznanie się z ofertą czytelniczą biblioteki. Niektórzy uczniowie byli w tym miejscu po raz pierwszy i skorzystali z możliwości zapisania się do biblioteki. Kierownik placówki przedstawiła księgozbiór i zachęciła do regularnego korzystania z zasobów biblioteki. Czytanie poszerza zasób słownictwa, kształtuje postawę cierpliwości oraz uczy empatii i wrażliwości.


 

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies