Strona główna

Apel pt. „Pamięci ojców naszych…”

W dniu 14 maja 2015 roku odbył się apel z okazji 75 –tej rocznicy mordu polskich oficerów na Wschodzie. Inscenizację pt. „Pamięci ojców naszych” przygotowały p. Anna Wnuk i p. Małgorzata Walicka z uczniami klasy III a gimnazjum. Opowieść o losie polskich oficerów przeplatana utworami muzycznymi wzruszyła uczniów gimnazjum i liceum. Scenografia czyli tablice z informacjami o zbrodni, płaskorzeźba, stare fotografie wprowadziły publiczność w nastrój związany z wojną.

Mamy nadzieję, że inscenizacja związana z Mordem Katyńskim przybliżyła młodemu pokoleniu ważne i bolesne fakty polskiej historii.

                                                                         PP. M. Walicka, A. Wnuk


 

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies