Strona główna

Relacja z Dnia Patrona – Dnia Otwartego 19.05.2015

            Tradycyjnie już społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie obchodziła swoje święto jako Dzień Patrona Szkoły połączony z Dniem Otwartym Szkoły.  W tym roku przypadł on na 19 maja.
         Uroczystość rozpoczęła msza święta odprawiona w intencji byłych i obecnych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Następnie orszak prowadzony przez uczniów w strojach z epoki przemaszerował do budynku ZSO Urzędów, gdzie odbyła się część oficjalna uroczystości. Wzięli w niej udział liczni goście i społeczność ZSO Urzędów. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Dyrektora Szkoły – p. Zbigniewa Gawdzika, który podziękował gościom za przybycie i zapoznał ich ze sposobem  funkcjonowaniem szkoły, zdawalnością  matury, sukcesami uczniów w olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz  ofertą edukacyjna na rok szkolny 2015/2016. Każdy  gimnazjalista otrzymał ulotkę promocyjną, zawierającą  informacje o ofercie edukacyjnej na rok szkolny 2015/2016. Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Samorządu Uczniowskiego.

         Po oficjalnych przemówieniach nadszedł czas na pozostałe atrakcje.:

  • projekcja filmu Wybierz LO w ZSO Urzędów https://www.youtube.com/watch?v=a8wy1vC9o8w ,
  • występ zespołu tanecznego,
  • występ zespołu muzycznego,
  • rozstrzygnięcia konkursów plastycznych,
  • sprawnościowy tor przeszkód,
  • pokazy z biologii – przygotowane przez p. Agnieszkę Mańkowską,
  • pokazy z fizyki – przygotowane przez p. Annę Wojtak,
  • pokazy z chemii – przygotowane przez p. Cezarego Pęka,
  • pokazy z geografii – przygotowane przez p. Bożenę Dąbrowską,
  • poczęstunek.

         Serdecznie dziękujemy Uczniom Gimnazjów i Szóstoklasistom, którzy odwiedzili naszą szkołę. Mamy nadzieję, że ze wszystkimi zobaczymy się ponownie we wrześniu. Zapraszamy!

         Dziękujemy również uczniom i nauczycielom za organizację Dnia Otwartego.

 

Fotorelacja → https://www.facebook.com/media/set/?set=a.455547884610924.1073741868.280121092153605&type=1

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies