Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Sukces uczennicy ZSO w konkursie czytelniczym!

W dniu 8 maja 2015 r. w auli Szkoły Muzycznej w Kraśniku odbyło się uroczyste podsumowanie VI edycji Powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Bibliotecznego „Wiem, bo czytam!” organizowanego przez Dział Pedagogiczny Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku, Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz biblioteki szkolne z terenu powiatu kraśnickiego.

W konkursie wzięły udział uczennice Szkoły Podstawowej z ZSO w Urzędowie: Karina Gil z klasy VA w kategorii prace plastyczne i Aneta Chudzicka z klasy VI B w kategorii prace literackie. Aneta w swojej kategorii wiekowej otrzymała wyróżnienie za opowiadanie „Skąd ty to wiesz?”. Opiekunami konkursu były p. Anna Wnuk i p. Małgorzata Walicka, nauczyciele bibliotekarze ZSO Urzędów.

Uczennicy Anecie Chudzickiej gratulujemy, zachęcamy do rozwijania swojego talentu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym liczba prac z naszej placówki będzie większa.

      Praca Anety: TUTAJ

                                                                                              Małgorzata Walicka


 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies