Strona główna

Finał X Edycji Konkursu- „Młodzież jakiej nie znacie”

Katedra Dydaktyki i Edukacji Szkolnej w Instytucie Jana Pawła II ogłosiła wyniki X Ogólnopolskiego Konkursu „ Młodzież jaką znamy i nie znamy” . Tegoroczna edycja nosi tytuł - „W moim młodzieńczym życiu staram się budować kulturę pokoju”.kul

Wśród laureatów konkursu znalazł się uczeń naszej szkoły – Kornel Kołbuk. Jego praca została zakwalifikowana do druku w książce pt. „ Młodzież jaką znamy i nie znamy”. Gala rozdania nagród odbędzie się 29 maja 2015 roku w auli Kardynała Stefana Wyszyńskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uroczystość połączona będzie z sesją pt. „Uczę się ciebie człowieku”, w której wystąpią znane postacie ze świata nauki, kultury , polityki oraz przedstawiciele Kościoła.

Kornel Kołbuk to już siódmy uczeń naszej szkoły, którego praca będzie opublikowana w książce „ Młodzież jakiej nie znacie”. W poprzednich edycjach tego konkursu wśród finalistów znaleźli się: Elżbieta Król, Jacek Gołoś, Agata Łukasiewicz, Agnieszka Michota , Aneta Pyzik . Kornel już po raz drugi znalazł się w gronie finalistów . W poprzedniej edycji jego praca zatytułowana „ Cicha dziękczynna modlitwa pomaga mi stawiać czoła wyzwaniom” zajęła drugie miejsce.

Tegorocznemu finaliście gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Wośkowska

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies