Strona główna

Konkurs Let’s play English dla klas V

24 kwietnia uczniowie obydwu klas V Szkoły Podstawowej uczestniczyli w szkolnym konkursie języka angielskiego „Let’s play English”. Konkurs przygotowały nauczycielki języka angielskiego Małgorzata M. Solecka i Kamila Suszek. Zadania sprawdzały wiedzę i umiejętności reagowania w typowych sytuacjach dnia codziennego. Podczas czterech rund zespoły uczniów układały dialogi, zadania i uzupełniały tekst piosenki. Liderzy wyłonili się już na początku i utrzymali prowadzenie do końca konkursu, natomiast zacięta walka trwała o trzecie miejsce.

W konkursie udział wzięły drużyny:

The Knights

The Ultimate Team

Three Angels

The Highlighters

Let s play English04

Wyniki konkursu:

 

I miejsce:
Let s play English06

Klasa V B: Mateusz Bożek, Łukasz Dzikowski i Jakub Klecha,

 

II miejsce:
Let s play English07

 

Klasa V A: Karina Gil, Rafał Ryba, Łukasz Puchajda,

 

III miejsce:

Let s play English08

Klasa V A: Gabriel Post, Damian Rolla, Anita Wośko,

 

IV miejsce:

Let s play English09

Klasa V B: Patryk Krok, Zuzia Suchowolak, Weronika Lenart.

Let s play English10Let s play English02

Wszystkim gratulujemy!

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies