Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Studniówka 2015

"Dziś nadeszła długo oczekiwana przez nas noc. „Nie do wiary jak szybko płynie czas, wczoraj mali.. dziś dorosły świat..” Te słowa przypominają nam o dniu, kiedy spotkaliśmy się w szkole po raz pierwszy, lecz uświadamiają także, że już niedługo spotkamy się w niej po raz ostatni."

Takimi słowami maturzyści rozpoczęli swój najważniejszy bal w życiu, a mianowicie - Studniówkę ! Dobra zabawa z rówieśnikami i wspólnie spędzony czas podczas przygotowywania dekoracji oraz dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik, spowodowało, że ta noc na długo pozostanie w naszej pamięci.

"Jesteśmy już miesiąc po tym pięknym wydarzeniu, a teraz skupiamy się wyłącznie na nauce, wspominając jak cudownie było przeżyć ten piękny bal Studniówkowy. Choć ten szkolny czas dobiega końca, nigdy go nie zapomnimy" - relacjonują maturzyści..

"Zabawny czas, wiele wspomnień... Tak ciężko będzie się rozstać"


 
Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies