Strona główna

Sukces w konkursie o ks. Stanisławie Konarskim

 Społeczność Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie ogłosiło II Ogólnopolski Konkurs o ks. Stanisławie Konarskim pt. „Ksiądz Stanisław Konarski – nasz współczesny” pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika, Metropolity Lubelskiego oraz Pana Krzysztofa Babisza, Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Uczeń klasy III a gimnazjum Damian Ambrożkiewicz wziął udział w konkursie literackim pisząc pracę na temat: „W czym przejawia się narodowa i patriotyczna mądrość ks. Stanisława Konarskiego?” Opracowanie zyskało uznanie komisji konkursowej, a uczeń został wyróżniony III-ą nagrodą w kategorii prace literackie.

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies