Strona główna

Otwarta lekcja języka angielskiego

13 kwietnia p. Małgorzata M. Solecka przeprowadziła w klasie VB otwartą lekcję języka angielskiego dla rodziców. Podczas lekcji uczniowie ćwiczyli umiejętność reagowania w sytuacjach dnia codziennego. Zaproszeni rodzice mogli nie tylko ocenić pracę nauczyciela, lecz także zaobserwować, w jaki sposób na lekcji pracują i zachowują się ich pociechy. Jakie mają i jednocześnie, jakie stwarzają problemy. Doświadczenie było ciekawe zarówno dla rodziców, jak i dla samych uczniów. Po lekcji odbyło się krótkie spotkanie z rodzicami, podczas którego nauczycielka odpowiedziała na pytania rodziców, ustosunkowała się do ich uwag i wyjaśniła niezrozumiałe kwestie. Dziękujemy p. Dzikowskiej, p. Krok, p. Sadowskiej i p. Suchowolak za przybycie.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies