Strona główna

X edycja akcji promującej Honorowe Krwiodawstwo

Krwiodawstwo to akcja społeczna mająca na celu dzielenie się bezcenną tkanką, jaką jest krew. W bieżącym roku szkolnym po raz kolejny propagowaliśmy wśród naszych uczniów tę piękną akcję. Informowaliśmy o znaczeniu krwi w organizmie człowieka, zachęcaliśmy do czynnego oddawania krwi. Po raz kolejny nasi pełnoletni licealiści nas nie zawiedli. Oddaliśmy ponad 4 litry krwi. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję zwłaszcza Dominiki Mazur, Marleny Szafraniec, Przemysława Siębidy, Piotra Wnuka, Pauliny Gajewskiej, Agnieszki Gozdalskiej. 9 kwietnia odbyło się podsumowanie akcji promującej krwiodawstwo wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu kraśnickiego. Liceum Ogólnokształcące w Urzędowie otrzymało w tym roku wyróżnienie.

Katarzyna Kapica

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies