Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

X edycja akcji promującej Honorowe Krwiodawstwo

Krwiodawstwo to akcja społeczna mająca na celu dzielenie się bezcenną tkanką, jaką jest krew. W bieżącym roku szkolnym po raz kolejny propagowaliśmy wśród naszych uczniów tę piękną akcję. Informowaliśmy o znaczeniu krwi w organizmie człowieka, zachęcaliśmy do czynnego oddawania krwi. Po raz kolejny nasi pełnoletni licealiści nas nie zawiedli. Oddaliśmy ponad 4 litry krwi. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję zwłaszcza Dominiki Mazur, Marleny Szafraniec, Przemysława Siębidy, Piotra Wnuka, Pauliny Gajewskiej, Agnieszki Gozdalskiej. 9 kwietnia odbyło się podsumowanie akcji promującej krwiodawstwo wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu kraśnickiego. Liceum Ogólnokształcące w Urzędowie otrzymało w tym roku wyróżnienie.

Katarzyna Kapica

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies