Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

„Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu” – I miejsce dla uczennicy LO w Urzędowie

9 kwietnia odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu „Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu”, w którym uczestniczyło troje naszych uczniów. Konkurs sprawdzał wiedzę uczniów na temat chorób zakaźnych, uzależnień, profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową oraz umiejętność udzielania pierwszej pomocy. Konkurs zakończył się sukcesem naszych uczniów. Klaudia Pagacz z klasy III LO zajęła I miejsce w powiecie , natomiast Kacper Duc i Dominika Wiertel zdobyli wyróżnienie. Gratulacje!

Katarzyna Kapica

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies