Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

III miejsce i tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Biochemicznym dla naszej licealistki

27 marca na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS w Lublinie odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Biochemicznego. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań biochemią, podnoszenie wiedzy i umiejętności na temat procesów zachodzących w żywych organizmach. Konkurs stwarza młodym i zdolnym licealistom możliwość sprawdzenia swoich wiadomości i rywalizację z rówieśnikami.

Aby zakwalifikować się do finału, należało dobrze rozwiązać test w pierwszym, szkolnym etapie konkursu. W tegorocznym finale w Lublinie uczestniczyło 116 miłośników biologii i biochemii z 29 szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III LO – Klaudia Pagacz. Doskonale poradziła sobie ona z zadaniami konkursowymi. Klaudia zajęła III miejsce w konkursie i zdobyła tytuł laureata Konkursu Biochemicznego. Gratulacje!

Katarzyna Kapica

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies