Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Maksymalnie po angielsku z Maksem!

W projekcie „Scenes from Urzędów in English” gościmy już drugiego rodzimego użytkownika języka angielskiego. Jest nim pan Maksymilian Kisielewski, który urodził się w Krakowie, a wychował w Vancouver w Kanadzie. Pan Maksymilian potrafi porozumieć się aż w 7 językach! Biegle włada angielskim, francuskim, hiszpańskim, zna również polski, a także chiński! W nauce języka nacisk kładzie na umiejętności komunikacyjne. Jego zdaniem uczniowie z grupy projektowej charakteryzują się dobrą znajomości umiejętności receptywnych, tzn. słuchania i czytania. Mają szeroki zasób słownictwa, natomiast mówienie wymaga większego nakładu pracy. Z takim zaangażowanym nauczycielem jak pan Maks na pewno nabędą nowych umiejętności.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka


 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies