Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Studentka z Brazylii w ZSO w Urzędowie

Tuż przed Wielkanocą uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie gościli u siebie wolontariuszkę z międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Współpraca z lokalnym oddziałem AIESEC w Lublinie ma na celu poprawienie znajomości języka angielskiego wśród uczniów oraz kształtowanie postawy ciekawości, tolerancji i otwartości wobec innych kultur. W ramach projektu edukacyjnego Kids Speak (Dzieci Mówią) odwiedziła nas Aline ze słonecznej Brazylii. Aline prowadziła warsztaty edukacyjne w języku angielskim, których tematyka odnosiła się do tradycji i kultury brazylijskiej. Zajęcia były prowadzone w języku angielskim za pomocą różnych metod, takich jak nauka poprzez zabawę, mini dialogi oraz prezentacje. Warsztaty cieszyły się zainteresowaniem wśród uczniów, którzy nauczyli się podstawowych kroków samby, poznali geografię i tradycje kulinarne Brazylii. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego, a ujmujący sposób bycia Aline umożliwił przełamanie bariery językowej. Aline na czas pobytu w Urzędowie zamieszkała u państwa Jacniackich na Mikuszewskim, którym bardzo dziękujemy za okazaną gościnność i pomoc. Koordynatorem akcji była p. Małgorzata M. Solecka.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka


 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies