Strona główna

Konkurs I love Shakespeare.

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości największego dramaturga wszechczasów odbył się 24 lutego 2015r. w klasach I gimnazjum. Konkurs połączył wiedzę z historii ze znajomością języka angielskiego. W pierwszej rundzie uczniowie wykazali się znajomością biografii Williama Szekspira opracowaną przez p. Danutę Bijak. W rundzie drugiej uczniowie odpowiadali po angielsku na pytania dotyczące wydarzeń z życia angielskiego dramaturga. Na zakończenie uczniowie tłumaczyli oryginalne tytuły sztuk Williama Szekspira na język polski. Konkurs prowadził p. Piotr Solecki, a nagrody wręczyła wice-dyrektor p. Małgorzata Marzycka.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Łukasz Krzysztoń,

II miejsce: Dominika Solis, Paweł Szwarnowski,

III miejsce:, Marcelina Mikos, Stanisław Lizak,

 

Na uwagę zasługują również: Alicja Jacniacka, Klaudia Śpiewak, Wojciech Solis. Gratulujemy!

Konkurs przygotowała p. Małgorzata M. Solecka


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies